Pozbądź się przygniatających rat!

Przygniatające raty to często ponura rzeczywistość Polaków Wiele osób znalazło się w sytuacji, gdzie po zapłaceniu rat oraz opłaceniu rachunków nie ma już pieniędzy na godne życie. Niektórym pieniędzy zostaje wręcz tylko tyle, aby przetrwać do “pierwszego”. Często nie ma mowy o atrakcjach, rozrywce, pójściu do restauracji czy wyjeździe na wakacje. Nieprzewidziane sytuacje, takie jak awaria samochodu lub konieczność wizyty u dentysty stają się ogromnym wyzwaniem z finansowego punktu widzenia. Ludzie funkcjonują tak często latami, pozornie akceptując przytłaczającą rzeczywistość.

Znajdź najtańszy kredyt konsolidacyjny

Pozornie dlatego, że często nie potrafią już cieszyć się życiem i popadają w marazm, a nawet depresję. Tak nie powinno być i postaramy się o to, aby dłużej tak nie było! Stworzyliśmy konsolido.pl po to, aby pomagać takim osobom. Istnieje bowiem rozwiązanie tego problemu. Rozwiązanie, o którym często klienci nie wiedzą. Tym rozwiązaniem jest połączenie posiadanych kredytów w jeden kredyt z niższą ratą. Nazywa się to konsolidacją lub kredytem konsolidacyjnym.

Zostaw swój numer - oddzwonimy!

Kredyt konsolidacyjny, choć jego nazwa brzmi skomplikowanie, jest rozwiązaniem niezwykle prostym i łatwym w realizacji. Żeby uzyskać taki kredyt, NIE BĘDZIESZ potrzebował sterty papierów. Wystarczy jedno spotkanie z konsultantem oraz dokument poświadczający osiąganie dochodów (np. wyciąg bankowy za ostanie 6 miesięcy). I TO TYLE. Nic więcej nie będziesz potrzebował, a konsultant wszystko ci wytłumaczy w przejrzysty sposób. Przyznasz, że brzmi to wszystko dobrze, ale co tak naprawdę daje kredyt konsolidacyjny? O ile można obniżyć swoje raty?

Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, gdyż każdy klient ma inną sytuację i innego rodzaju kredyty. Nie mniej jednak efekt, który można uzyskać, często przekracza wyobrażenie klientów. Niektórzy są w stanie obniżyć swoje raty o połowę, a nawet więcej. Jeden z naszych klient w obniżył swoje miesięczne raty z 6.000zł do 1.941zł!!! Różnica jest ogromna. Dzięki temu rozwiązaniu klient odzyskał nie tylko płynność finansową, ale przede wszystkim radość z życia J Tego właśnie pragniemy dla naszych klientów.

Poprzez edukację finansową będziemy pokazywać jak można poprawić swoją sytuację materialną oraz zwiększyć komfort życia. Na początek zachęcamy do skorzystania z kalkulatora na naszej stronie, który pokaże Ci, jak bardzo możesz obniżyć swoje raty. Najlepiej zrób to dziś, bo sprawa raz odłożona dalej odkłada się już sama ;-). Pozdrawiamy, życząc dobrych decyzji finansowych oraz dużo optymizmu

Redakcja Konsolido