Kredyt konsolidacyjny – kalkulator

W internecie z łatwością można znaleźć wiele propozycji kredytu konsolidacyjnego. Praktycznie każdy bank posiada w ofercie taki kredyt. Kredyt konsolidacyjny w większości przypadków to kredyt na znaczną kwotę oraz długi okres spłaty. Wybierając taki kredyt związujemy się z bankiem na wiele lat dlatego warto dobrze zastanowić się na wyborem właściwej oferty i wybrać taką, która istotnie obniży nasze miesięczne raty pozostawiając więcej pieniędzy w domowym budżecie.

Znajdź najtańszy kredyt konsolidacyjny

Wyszukanie tej najlepszej oferty nie jest jednak sprawą prostą. Każdy bank oferuje inne parametry kredytu, które pływają na ostateczną wysokość raty. Szczególną uwagę warto zwrócić uwagę na wysokość oprocentowania, wysokość prowizji oraz koszty ubezpieczenia. Od tych parametrów będzie zależała wysokość raty oraz całkowity koszt kredytu, który poniesiemy.

W dokonaniu dobrego wyboru może pomóc samodzielne odwiedzenie stron poszczególnych banków. Jest to jednak zajęcie bardzo czasochłonne. Zdarza się też, że oferty nie są opisane w przejrzysty sposób i trzeba zadać sobie wiele trudu, by dotrzeć do szczegółowych warunków proponowanych przez bank. Nie każdy bank posiada też na swojej stronie kalkulator, który pokazuje ile można zaoszczędzić.

Z pomocą przychodzi tutaj kalkulator kredytu konsolidacyjnego. Wpisując w wyszukiwarkę hasło „kalkulator kredytu konsolidacyjnego” lub „kredyt konsolidacyjny kalkulator” natrafi się na strony, które posiadają takie narzędzie. Tutaj niestety może spotkać nas rozczarowanie… Wiele takich stron jest utrzymanych w charakterze „spamerskim”, a zaprezentowane na nich oferty nie są rzeczywistymi ofertami, które są dostępne w banku… Prawdę mówiąc, to bardzo ciężko jest natrafić na kalkulator, który będzie rzetelnie obliczał parametry.

Zauważając ten fakt postanowiliśmy stworzyć własny autorski kalkulator kredytu konsolidacyjnego. Korzystanie z niego jest niezwykle intuicyjne i przyjazne dla użytkownika. Kalkulator bazuje na rzeczywistych parametrach oferty dostępnej w wybranym banku. Dzięki niemu oszczędzisz wiele czasu i wybierzesz najlepszy kredyt konsolidacyjny.

Jak działa kalkulator? Jego działanie jest banalnie proste i ogranicza się do użycia trzech suwaków:

  • SUWAK PIERWSZY – ustaw na nim wartość kredytów, które chcesz połączyć w jeden kredyt (np. jeśli masz jeden kredyt gotówkowy na 20.000, drugi na 10.000 i kartę kredytową na 5.000zł zsumuj te wartości i ustaw suwakiem 35.000)

  • SUWAK DRUGI – ustaw na nim sumę miesięcznych rat, które obecnie spłacasz (zsumuj wszystkie swoje raty oraz kwoty, którymi musisz zasilać karty kredytowe oraz salda debetowe). Reasumując wybierz na suwaku sumę wszystkich swoich rat oprócz rat kredytów hipotecznych (kredyt hipoteczny też można konsolidować, ale korzystając z zupełnie innego produktu bankowego)

  • SUWAK TRZECI – ustaw na nim kwotę dodatkowej gotówki, którą chcesz dobrać przy okazji zaciągania kredytu konsolidacyjnego. Kwota ta będzie w pełni do twojej dyspozycji na dowolne wydatki.

Ustawienie 3 suwaków zajmie ci mniej niż pół minuty. Jak już skończysz kalkulator automatycznie pokaże ci:

  • Wysokość twojej nowej jednej raty (pole Twoja nowa jedna rata)

  • Wartość, o którą obniżą się twoje miesięczne raty (pole Oszczędzasz miesięcznie)

Dzięki temu dowiesz się jak niską ratę możesz płacić w przyszłości i o ile więcej pieniędzy zostanie ci w domowym budżecie.

Jeśli nowa rata przypadła ci do gustu i jesteś zainteresowany kredytem kliknij w zielone pole i uzupełnij formularz. Ekspert finansowy oddzwoni do ciebie w ciągu 24 godzin. Podczas rozmowy udzieli ci darmowej porady oraz umówi się z tobą na finalizację kredytu. Możesz też wybrać kredyt konsolidacyjny online by samodzielnie skorzystać z pozostałych prezentowanych przez nas rzeczywistych ofert.

Życzymy przyjemnej pracy z kalkulatorem, niskich rat i więcej radości z życia.

 

 

Redakcja konsolido.pl